Noteikumi

Laika gaitā mēs varam mainīt uz Vietnes izmantošanu attiecināmos noteikumus. Izmantojot Vietni pēc šādu izmaiņu veikšanas, Jūs piekrītat sekot un būt saistīts ar šiem noteikumiem un jebkurām tajos veiktajām izmaiņām. Laika gaitā mēs var izmainīt, pārvietot, dzēst vai papildināt mūsu Vietnes atsevišķas daļas.

Jūs piekrītat, ka SIA Enjoy the Game var nosūtīt Jums elektroniskā pasta ziņojumus ar mērķi informēt Jūs par izmaiņām vai papildinājumiem Vietnē, par jebkuru no SIA Enjoy the Game produktiem un pakalpojumiem, vai citos līdzīga veida nolūkos pēc SIA Enjoy the Game ieskatiem.

Distances līgums

Apstiprinot šos noteikumus, Jūs piekrītat distances līguma noteikumiem.

Slēdzot distances līgumu, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas, ja neesat vienojušies ar pārdevēju par garāku termiņu. Ja prece ir pasūtīta ar pēcmaksu, Jums tā ir jāsaņem no kurjera vai pasta nodaļā un tad jānosūta atpakaļ uz veikalu.

Distances līgums ir vienošanās starp patērētāju un pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju, pamatojoties uz pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja piedāvājumu ar adresēta vai neadresēta iespieddarba, tipveida vēstules, kataloga, presē publicētas reklāmas, kurai pievienots pasūtījuma kupons, telefona, faksimila, Interneta, elektroniskā pasta, televīzijas, radio un citu informācijas nosūtīšanas vai pārraidīšanas līdzekļu starpniecību (Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta pirmā daļa).

Mēs piedāvajam vienu maksājuma veidu un trīs piegādes veidus.

1.1. Bankas pārskaitījums (pēc pasūtijuma saņemšanas uz jūsu e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu apmaksai)*

*Pēc rēķina izsūtīšanas prece tiek rezervēta uz trīs dienām.

1.2. Iespējama bezmaksas preču saņemšana kādā no mūsu veikaliem – Rīgā, K. Barona ielā 41/43 vai Jelgavā, Pērnavas ielā 4, T/C RIO.

1.3. Pasta izmaksas Latvijas teritorijā ar Latvijas pasta starpniecibu 3.00 Euro. Piegādes laiks 2-4 darbadienas, izņemot brīvdienas.

1.4. Pasta izmaksas ES teritorijā ar Latvijas pasta starpniecību 3.00 Euro. Piegādes laiks 3-6 darbadienas, izņemot brīvdienas.

1.5. Sūtīšanas izmaksas, izmantojot Omniva pakomātu Latvijā un Eiropas Savienībā - 3.00 Euro. Piegādes laiks 2-3 darba dienas, ieskaitot sestdienas.

1.6. Preču uz pasūtījuma piegādes laiks ir 2-4 nedēļas. Lai noskaidrotu precīzu datumu, lūdzam sazināties ar mums, zvanot uz kādu no veikalu tālruņiem +371 27028464 (veikals Rīgā) vai +371 29505803 (veikals Jelgavā) vai rakstot uz e-pastu info@videogames.lv