PS5 Marvel's Spider-Man 2

PS5 Marvel's Spider-Man 2

67,00€
Bez PVN: 55,37€
Modelis: PS5 Marvel's Spider-Man 2
Pieejamība: 1
Skatīts 1794

Apraksts

Zirnekļcilvēki Pīters Pārkers un Mailss Moraless saskaras ar galīgo spēka pārbaudi maskas iekšpusē un ārpusē, cīnoties, lai glābtu pilsētu, viens otru un savus mīļos no briesmīgā Venom un bīstamo jauno simbiotu draudiem.


Izpētiet plašo Marvel’s New York ar ātrāku tīmekļa šūpošanos un pilnīgi jauno Web Wings, ātri pārslēdzoties starp Pīteru un Mailsu, lai izjustu dažādus stāstus, jaunas episkās spējas un augsto tehnoloģiju aprīkojumu.


Izmantojiet Pītera simbiota spējas un Mailza sprādzienbīstamās bioelektriskās spējas cīņā pret jaunajiem un ikoniskajiem Marvel Super Villains, tostarp oriģinālu simbiotu piesātināto Venomu, nežēlīgo Mednieku Kravenu, gaistošo ķirzaku un daudz ko citu no Marvel Rogues. Galerija.


Sajūti Zirnekļcilvēka patieso spēku savās rokās!

- Haptiska atgriezeniskā saite: izbaudiet visu Pītera un Mailsa jauno spēju spēku, kas ir ērti sasniedzams ar atsaucīgām vibrācijām.

- Adaptīvie trigeri: apgūstiet akrobātiskas kustības, izpildiet aizraujošas kombinācijas un atklājiet elpu aizraujošo aizrautību, ko rada pārvietošanās tīmeklī.


Dzīvo supervaroņa dzīvi!

- Tempest 3D AudioTech: precīzi nosakiet tīkla skaņas, bioelektriskās jaudas, rosīgu satiksmi, atsaucīgus ņujorkiešus un bīstamus ienaidnieku uzbrukumus.*

- Satriecoši vizuālie materiāli: izpētiet brīnišķīgi dinamiskas jaunas vides un vietas, tostarp Bruklinu un Kvīnsu, kā arī tādas vietas kā Konija sala.


*3D audio, izmantojot iebūvētos televizora skaļruņus vai analogās/USB stereo austiņas.


Rakstīt atsauksmi

Lūdzu, autorizējieties vai reģistrējieties, lai rakstītu atsauksmi.